CHOVATELSKÁ BURZA

Na této stránce mohou členové Klubu chovatelů plymutek bezplatně inzerovat cokoliv (na to jsou vyhrazeny postranní lišty), úplně všichni pak mohou nabízet své nápady nebo naopak požádat kolegy o radu, je možné i nabízet či poptávat chovný materiál, chovatelské potřeby a podobně. U svých příspěvků nezapomeňte uvádět kontakt.

POZOR! Při odpovědi nepoužívejte údaj "Odpovědět" ve formuláři, pište nebo volejte na kontakt, uvedený v inzerátu.

Váš příspěvek bude zveřejněn 1 měsíc, poté je třeba ho obnovit. Pokud byste inzerát chtěli odstranit dřív nebo upravit, napište na náš e-mail.

Inzerci, nesouvisející s chovatelstvím, sem prosím neumisťujte - bude odstraněna. Výjimka platí pro inzerci členů na postranních lištách, která se podává prostřednictvím vedení Klubu - viz Kontakt.

NABÍDKA - POPTÁVKA

Plymutka bílá kohout

Datum: 02.09.2018 | Vložil: Martin Potíž

Dobrý den.
Koupil jsem si 5 krouzkovanych letošních slepic Plymutek bílých a potřeboval bych k nim kvalitního kohouta, ať mám vejce do lihne. Za nabídky předem děkuji. Nejlepe severní Morava.

Re: Plymutka bílá kohout

Datum: 25.09.2018 | Vložil: Tomáš

Já mám kousek od Šumperka. V případě zájmu tel 724 296423

Odhov Plymutek bílých

Datum: 18.07.2018 | Vložil: Antonín Bohuněk ml.

Z vážných rodinných důvodů nabízím odchov kuřat plymutek bílých. vylíhnutých 30.4. Jedná se cca o 15 slepičeka 10 kohoutů. Jsou kroužkovaná. Cena 100 Kč/kus. kontakt telefon: 608520138

Záznamy: 1 - 3 ze 3

Přidat nový příspěvek