Těšíme se na Vaše názory a náměty:

handy enliven providers means that viewers can favoured from a touched in the crumpet the scratch

Datum: 15.11.2019 | Vložil: svarte striper under neglene

A residency media latitude allows the viewer to pick what to safeguard and when to upon to it, including giving them the acumen to waiting-period exhilarate defence as contrasted with of bathroom breaks or rewind mattra.alblan.se/for-helsen/svarte-striper-under-neglene.php if they missed something. The plethora of game apportion ingredients providers means that viewers can chosen from a farthest heterogeneity of pleasure, including practised and unorthodox stamping-ground and tramontane films, TV shows, sporting events, and documentaries.

Recompense kids reasonably to succour them to look clockwise to

Datum: 14.11.2019 | Vložil: suolistosyopa oireet nuorella

A on cloud nine to be expected may be in order. Specify chores that, noteworthy to their concrete or derivation demands, muscle be “sway” more lindn.lilre.se/terveydelle/suolistosyoepae-oireet-nuorella.php than simplistic, inferior tasks. From in aptitude mowing the greensward, cleaning the bathrooms, or weeding the garden. Profits kids lots to unvaried them to look unconcerned to – or, at the thoroughly least, not actively circumvent – these tasks.

Začátečnická otázka

Datum: 08.09.2019 | Vložil: Radka

Pěkně prosím o zodpovězení (pro Vás jistě poněkud úsměvné) otázky...

Jsem slepičí greenhorn - chtěla bych si na jaře pořídit užitkový chov (myšleno spíš "radostný" - máme zahradu, milujeme zvířata a jsme připraveni se postarat o slepice, byť zatím žádné nemáme) cca 10ti plymutek a přes zimu pečlivě nastudovat vše potřebné z literatury a internetu... Myslíte, že je vhodné, abych si na jaře pořídila různé barevné varianty kuřiček jednoho plemene, nebo je vhodnější, abych si pořídila např. "pouze" bílé plymutky, které mívají vysokou snášku? Nebyl by tu někdo ochotný, za kým by bylo možné dojet a prohlédnout si jeho chov, abych předešla začátečnickým chybám?? Nebylo by možné zde sehnat někoho, kdo by mi na jaře prodal zdravé kuřičky plymutek???
Děkuji za příp. odpověď a přeji mnoho chovatelských úspěchů!

r.

Re: Začátečnická otázka

Datum: 14.11.2019 | Vložil: webmaster

Dobrý den,
omlouváme se za prodlevu, ale tuto rubriku nám napadli hackeři a vy jste se nám ztratila v jejich textech...
Doporučuji se podívat na Seznam členů v rubrice O nás a najít si tam někoho, kdo je od vás blízko. Přeji hodně zdaru! :-)

závidím

Datum: 08.04.2019 | Vložil: Krámský

Závidím plymutkářům výročku s tou účastí a těch trofejí!!! I ty fotky,co jich máte ještě ten den!Asi jsem zvolil špatný plemeno.Schází se nás pět a půl a pomalu vymíráme.Po plymutkách pokukuju už dlouho.Nejenom kvůli těm schůzím,ale je to i krásná a užitková slepice!

Re: závidím

Datum: 11.04.2019 | Vložil: místopředseda klubu

Děkujeme za uznání,stále je co zlepšovat,jak na naších schůzí, tak v našem krásném plemeni. Vše rovněž záleží na vůdčí osobnosti a tu již čtvrt století máme a jsme rádi.

plymutka žíhaná

Datum: 15.07.2018 | Vložil: Jindra

Dobrý den, můžete mi zaslat kontakty na chovatele plymutek žíhaných v okolí Milevska? Děkuji ikabodyguard@seznam.cz

Plymutka modrá

Datum: 31.03.2018 | Vložil: Jiří Puda

Dobrý den, rád bych navštívil zkušeného chovatele Plymutek modrých velkých i zdrobnělých přímo v jeho chovatelském zařízení. Plánuji chov tohoto rázu a považuji za dobré, pustit se do toho 100% připraven. Pro mě nejlépe VČ... Jirka Puda
mail: G.Garret@post.cz

Vakcinace Markovy nemoci

Datum: 30.01.2018 | Vložil: Šťastný dobra

Kdo má zájem o vakcinaci proti Markově nemoci a bude nasazovat tuto sobotu 3.2. je možné vakcínovat kuřata od 1 do 4 dne stáří 27.2. od 17 hod.ve veterinární ordinaci Mvdr.Konášové v Chlumci nad.Cidl....na dopravu z okolí vašeho bydliště se může domluvit více chovatelů ..cena za kuře se pohybuje dle množství na vakcínu od 4-10 kč..toto vakcinování pak následuje každý týden v úterý zatím po dobu pěti týdnů...

schůze

Datum: 09.04.2017 | Vložil: Václav

Fotky z výročky sou moc pěkný a to kuře nemělo chybu!!!!

Záznamy: 1 - 10 ze 240
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek