CHOVATELSKÁ BURZA

Na této stránce můžete nabízet své nápady nebo naopak požádat kolegy o radu, je možné i nabízet či poptávat chovný materiál, chovatelské potřeby a podobně.

U svých příspěvků nezapomeňte uvádět kontakt.

POZOR! Při odpovědi nepoužívejte údaj "Odpovědět" ve formuláři, pište nebo volejte na kontakt, uvedený v inzerátu.

Váš příspěvek bude zveřejněn 1 měsíc, poté je třeba ho obnovit. Pokud byste inzerát chtěli odstranit dřív nebo upravit, napište na náš e-mail.

Inzerci, nesouvisející s chovatelstvím, sem prosím neumisťujte - bude odstraněna!

NABÍDKA - POPTÁVKA

Plymutka žíhaná

Datum: 29.02.2024 | Vložil: Romana

Zdravím, poptávám násadová vejce Plymutky žíhané. Do 10ks.

Poptávka po slepičkách

Datum: 17.02.2024 | Vložil: Jindřiška

Dobrý den, také zahajuji chov a ráda bych pořídila plymutky. Nebylo by možné toto plemeno sehnat v okolí Tábora, Benešova nebo Příbrami?
Předem děkuji za tip na adresu: jindriska@bolesin.eu

sháním slepičky

Datum: 06.02.2024 | Vložil: Petr H.

Dobrý den, po přestěhování zpět na venkov chci letos zahájit chov slepiček. Vyber padl prave na plymutky, a tak bych chtěl vyjádřit svůj zájem o mlade slepice / kuřatka ideálně v období březen - duben. Lokalita mezi Brnem a Břeclaví + okolí. Prosím kontaktujte mne na mail. adrese hrabis65@gmail.com, děkuji.

Plymutka zdrobnělá

Datum: 14.01.2024 | Vložil: Milena Hamzíková

Zdravím. Jsem členkou ČSCH SLOUP V MORAVSKÉM KRASU a chovám1.2 zdr.vyandotky. Pro doplnění hejnka jsem se rozhodla sehnat jednu zdr. slepičku plymutky na zkoušku, bohužel je moje snaha marná. Nikde žádné nejsou v nabídce. Obracím se proto přímo na vás, chovatele o pomoc.Mám zájem o tmavší barvu, aby lépe zapadla do hejnka. Dík za zprávu Ham.Mil@seznam.cz

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Přidat nový příspěvek