Těšíme se na Vaše názory a náměty:

Zemětřesení

Datum: 07.12.2015 | Vložil: Florián Milan

Na svazovejch stránkách ani Ťuk a nebejt plymutkářů víme kulový co se na svazu děje. Jste dobrý! Dík!

Re: Zemětřesení

Datum: 07.12.2015 | Vložil: webmaster

Na stránkách ČSCH je stejná informace, pouze je třeba ji trochu hledat:
https://www.cschdz.eu/tiskove-zpravy.aspx

Re: Re: Zemětřesení

Datum: 07.12.2015 | Vložil: Florián Milan

Já koukal na ÚV. Tam je všechno při starým Kotyza a spol.

metz 2015

Datum: 15.11.2015 | Vložil: kukura

Dakujem panovy Hertlovy ze vystavoval plymutky velke cierne tam bolo vidiet ohodnotenie kde su Ceske plymutky a Slovenske este raz dakujem :)vsetci su niekde inde v type velkych plymutov len u vas v cechach to je troska inac s pozdravom

katalog

Datum: 06.11.2015 | Vložil: kukura

Dobry chce sa opytat ci by sa nedal zverejnit tohorocny katalog specialky na vasich stankach dakujem.

Re: katalog

Datum: 08.11.2015 | Vložil: webmaster

Vše podstatné z katalogu najdete ke stažení u zprávy o výstavě na úvodní straně.

připojuju se

Datum: 07.04.2015 | Vložil: Láďa

To poděkování za schůzi je na místě a taky je chvályhodný,jak rychle máme schůzi na internetu i s fotkama.Jsou moc povedený.Děkujeme

poděkování

Datum: 05.04.2015 | Vložil: Stanislav Kňobort

Chci poděkovat př.Těšínskému a ostatním členům výboru Klubu za velmi zdařilou výroční schůzi a hlavně př. Hertlovi za zajištění harmonikáře, jehož vystoupení bylo velmi příjemné a
také pozvedlo slavnostní atmosféru kolínského setkání. Ještě
jednou děkuji.

jak se pozná zdravé násadové vejce

Datum: 02.04.2015 | Vložil: j. lomberský

Slepice sedí na vejcích již 23 dní světlá vejce jsem vyřadil ostatní jsou tmavá a je v nich vzduchová bublina ale nevidím žádný pohyb můžete mi pradit co je špatně?

Dotazy pro PORADNU

Datum: 31.03.2015 | Vložil: webmaster

V poslední době se množí vkládání dotazů do FÓRA - pro ně je určena rubrika PORADNA, v rubrice Fórum je nebezpečí, že Váš dotaz zapadne a zůstane nezodpovězen.
Takže pro jistotu ještě jednou:

CHOVATELSKÉ DOTAZY PATŘÍ DO PORADNY!!!

Záznamy: 41 - 50 ze 259
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek