Těšíme se na Vaše názory a náměty:

užitečný web

Datum: 25.11.2010 | Vložil: J. Staňková

Děkuji vám za webové stránky které jsou velice užitečné hlavně pro mladé chovatele kteří tu najdou hodně zajímavých informací.Dospělí zase ocení vaše aktuální zprávy o tom co se děje v klubu i ve svazu.

Máte můj obdiv

Datum: 10.11.2010 | Vložil: Ing. Bělík Jan

Dobrý den, obdivuji vaši vášeň pro chovatelství, vaše velmi pěkné webové stránky, které si určitě rád prohlédne i nechovatel, a také p. Poura, který trpělivě, stručně a trefně odpovídá na dotazy. Mám radost, když vidím, že někdo něco dělá s láskou. Bělík

plemena

Datum: 05.11.2010 | Vložil: Pouzar

moc vas prosim pane Pour odpovezte tedy ja se priste polepsim =) a budu psat do poradny moc vas o to zadam dekuji Pouzar

Re: plemena

Datum: 05.11.2010 | Vložil: Webmaster

M.Pour vám odpověděl ještě před moji poznámkou (viz níže), která - jak vidíte - byla na místě: odpověď jste v té změti názorů přehlédl :-)

Re: Re: plemena

Datum: 07.11.2010 | Vložil: pouzi

mate ptavdu dekuji za upozorneni

plemena

Datum: 04.11.2010 | Vložil: pouzar

jaka slepice nese nejlip od nejlepsi po nejhorsi but velsunka plymutka bila vyandotka koroptvi vlnita moc dekuji sa serazeni a prosim piste mi i kolik snasi vajec trebe 180 kolik vajec u kazde slepice dekuji predem pouzar a malem bych za pomnel moc hezke stranky a pan Pour je vazne chytry clovek predem dokuji Pouzar

Re: plemena

Datum: 05.11.2010 | Vložil: Webmaster

Prosím pány Terla a Pouzara (i ostatní), aby své dotazy napříště psali do poradny - na této stránce se ztrácejí v obecné diskusi a je to škoda - třeba ten problém zajímá i další návštěvníky webu.

Re: plemena

Datum: 05.11.2010 | Vložil: M.Pour

Z uvedených plemen nese nejvíc vajec plymutka bílá (180 až 250 podle péče, kterou jí chovatel věnuje), slušné nosnice jsou i velsumky (průměrně 160 - 190 vajec podle barevného rázu, při dobré péči, hlavně krmení, některé rázy až kolem 210 vajec), wyandotky obecně snesou od 140 do 180 vajec, koroptví vlnité ve velké formě neznám, u tohoto barevného rázu je ale rozšířená zdrobnělá forma (cca 120 vajec).

Pěkný web

Datum: 03.11.2010 | Vložil: Jiří Novosad, Ostrava - Vítkovice

Na vaše stránky jsem narazil úplně náhodou, ale nelituji. I když mne drůbež dosud vůbec nezajímala, docela hezky jsem si početl a dověděl jsem se hodně zajímavého. A i ty pěkné obrázky a celková úprava, prostě pěkný web- gratuluji, JN

Pozdrav M.Pourovi

Datum: 03.11.2010 | Vložil: Ječný

Zdravím Mirka Poura.Ty jeho rady jsou výborný a užitečný a někdy se i zasmějem (u těch průpovídek na konci,třeba slepice v maskáčích)

Záznamy: 2321 - 2330 ze 2381
<< 231 | 232 | 233 | 234 | 235 >>

Přidat nový příspěvek