Těšíme se na Vaše názory a náměty:

Odměna pro 1000

Datum: 20.05.2010 | Vložil: Jarek

Koukám, že odměna se blíží - doufám, že se dozvíme, kdo vyhraje. \zkouším to taky, ale to vaše počítadlo nejde ošidit :-) Jar.

Stránky se mi líbí

Datum: 16.05.2010 | Vložil: J.Gregor

Vaše stránky se mi velmi líbí, je tu spousta zajímavého čtení i pěkné obrázky (nejlepší jsou fotky a staré malby plymutek) a máte moc dobře podchycenou historii svého klubu - to se často nedaří. Přeji hodně zdaru. Jirka

info z ÚV

Datum: 13.05.2010 | Vložil: Stýblo

Hernajs chlapi kde berete ty zprávy ze svazu? Tam se hejbou škatulata a my nic nevíme nebejt plymutkářů?!

Gratulace

Datum: 08.05.2010 | Vložil: Jan Stránský

Gratuluji chovatelům plymutek ke krásným webovým stránkám i k výsledkům jejich šlechtitelské práce (mimochodem - vaše plymutka modrá je nejhezčí!). Je vidět, že všechno děláte pořádně! J.Stráský

Máte to tu pěkný !

Datum: 07.05.2010 | Vložil: Franta Janoušek

Zdravím chovatele plymutek. Vaše stránky se mi moc líbí. Bez nich se již propagace klubu neobejde. My jsme na zimu také spustili naše webovky, takže jako Vy začínáme. Přeji vám mnoho zdaru v chovu. F. Janoušek - předseda klubu chovatelů belgických obrů

Tomu říkám webovky

Datum: 04.05.2010 | Vložil: Václav Tichý

Tak tomu říkám chovatelský web - i pro laika je to čtivé a poučné a navíc to má šmrnc. Když to srovnám s ostatními organizacemi, včetně samotného svazu, jste jedničky! Vašek

Re: Tomu říkám webovky

Datum: 04.05.2010 | Vložil: Jana

Souhlasím - jinde chovatelé brečí, že nemají mládež, tihle takové problémy mít nebudou, protože jdou s dobou!

Chválím!

Datum: 01.05.2010 | Vložil: Josef Musil

Máte moc pěkné stránky. Všechno jsem si prohlédl a nenašel jsem chybičku. J.M.

Pěkné

Datum: 27.04.2010 | Vložil: Libuše Slabá, Praha X.

Studuji historii, potřebovala jsem něco o městě Plymouth a vykoukly na mne překvapivě slepičky. Stránky jsem si prohlédla, i když jsem dosud viděla slepici nejblíže tak z 20 metrů :-), a jsou moc pěkné (stránky i slepičky). Kromě toho jsem zas moudřejší a do své práce ty informace od vás jistě použiji. Děkuji a přeji hodně štěstí. Líba

Pěkné stránky

Datum: 26.04.2010 | Vložil: Jar.Bělohlávek

Po dlouhé době vidím chovatelské stránky nejen na úrovni, ale i evidentně průběžně obhospodařované. I na svazových stránkách visí staré záležitosti a aktualit je zde poskrovnu - šéfové z Prahy by se od vás mohli učit! Bělohlávek

Záznamy: 2361 - 2370 ze 2374
<< 234 | 235 | 236 | 237 | 238 >>

Přidat nový příspěvek