Těšíme se na Vaše názory a náměty:

Re: plymutky

Datum: 11.07.2010 | Vložil: Miloslav Hertl

Protože jste neuvedla kontakt, nemůžeme Vás propojit s konkrétními chovateli, a tak Vám doporučuji navštívit výstavy v Žirči, v Novém Městě nad Metují nebo celostátní výstavu plymutek v Chlumci nad Cidlinou (viz KALENDÁŘ VÝSTAV) - výstavy jsou prodejní.

Přeji krásné léto!

Datum: 01.07.2010 | Vložil: Marta Horáková, Teplice

TAK JSEM SI NA VAŠICH STRÁNKÁCH MOC HEZKY POČETLA A POKOUKALA A ZAČÍNÁM LITOVAT, ŽE V ČINŽÁKU SLEPIČKY MÍT NEMŮŽU :-(
PŘEJI KRÁSNÉ LÉTO :-) MARTA

Pěkný!

Datum: 23.06.2010 | Vložil: L.Kafka

Fakt pěkný stránky!

Krakonošova tržnice

Datum: 16.06.2010 | Vložil: Zdeněk Lín

Děkuji za informaci o Krakonošově tržnici, jezdíme tam každý rok a vždycky máme problém zjistit, kdy se koná, letos poprvé víme termín včas díky vám. ZL

Zdravím a chválím

Datum: 06.06.2010 | Vložil: Petr Kavka

Jsem víc přes rybičky než přes slepičky,ale hezky jsem si u vás početl :-) Zdravím chovatele plymutek a chválím jejich stránky!

Plymutkáři ste dobrý!

Datum: 31.05.2010 | Vložil: Kubík J.

Plymutkáři ste dobrý.Nebejt vás tak je valná hromada skorem ilegální.Na svazovým webu je loňský usnesení a o letošku ani slovo.Ty vaše stránky vám můžou závidět a my ostatní taky!Kubík

Re: Plymutkáři ste dobrý!

Datum: 01.06.2010 | Vložil: Lhotský

Souhlasím!

Zajímavé

Datum: 26.05.2010 | Vložil: Valeš Petr

Máte tu zajímavé čtení a pěkný obrázky a poradnu taky zajímavou

Děkuji za informaci

Datum: 23.05.2010 | Vložil: Stanislav Jarý

Už několik generací se u nás říkalo že čmelík je slepičí blecha, teď z vaší poradny zjišťuji že se mýlíme (ve slovníku jsem si zjistil, že to tak opravdu je) tak děkuji za informaci.

Odměna pro 1000

Datum: 20.05.2010 | Vložil: Jarek

Koukám, že odměna se blíží - doufám, že se dozvíme, kdo vyhraje. \zkouším to taky, ale to vaše počítadlo nejde ošidit :-) Jar.

Záznamy: 2351 - 2360 ze 2373
<< 234 | 235 | 236 | 237 | 238 >>

Přidat nový příspěvek