Těšíme se na Vaše názory a náměty:

Křest vajíčkem

Datum: 30.09.2010 | Vložil: Fejfar J.

Ten křest vajíčkem dobrej fór!

webové stránky

Datum: 23.09.2010 | Vložil: Strnad

Tomu hodnocení se nedivím,stránky jsou moc pěkné.Gratuluji ke křtu v Třebechovicích! J.Strnad

mladá drubež

Datum: 09.09.2010 | Vložil: Sláma

bud to dělejte pozdějc nebo to posuzujte jak to je .jináč to nemá cenu

posuzovatele

Datum: 08.09.2010 | Vložil: Bláha

jak píšete o Uherčicích - co to máte za posuzovatele když nepoznaj,co je vada a co je stádium vývoje,u nedopeřenýho kusu se dá jasně poznat prognosa a neni zapotřebí ho vyřazovat

Re: posuzovatele

Datum: 11.10.2010 | Vložil: Antonín Bohuněk ml.

Vystavovatel dá do klece zvířata ve stadiu kuřat, kdy kolikrát není možno i poznat samotné pohlaví zvířat, natož pak podchytit u nich plemenné znaky....správně by takové exponáty měly mít neoceněno 0 a většínou taková zvířata nesplňují ani minimální váhu stanovenou vzorníkem plemen drůbeže

Re: Re: posuzovatele

Datum: 22.10.2010 | Vložil: Bláha

to máte recht ale to jsem neměl na mysli,to dá rozum že kuřata na výstavu nepatřej ale v uherčicích sem viděl neoceněný kusy kde to byla jen pohodlnost nebo nezkušenost posuzovatelu. zdraví i vašeho tátu Bláha

kradeže drubeže

Datum: 31.08.2010 | Vložil: Čiž

Mam teke problem ze zlodějnou stratilo se mi 18 kačat a 12 husi uš 5 kilove a slepic a vajec ani nespočitam pařaty usekat .

Snímky z Žirče

Datum: 31.08.2010 | Vložil: S.Draštík

Dobrý den,mám k Žirči dobrý vztah - matka mé ženy byla v Domově Sv.Josefa a byla tam moc spokojená. Dopisuji na web rodáků v USA a prosím o zprávu, za jakých podmínek bych tam mohl zveřejnit snímky, které publikujete ve fotogalerii z Žirče. Děkuji pěkně, Draštík

Re: Snímky z Žirče

Datum: 31.08.2010 | Vložil: Klub chovatelů plymutek

Dobrý den, pane Draštíku - snímky použijte libovolně (na našem webu jsou všechny snímky k dispozici zdarma), pokud byste je potřeboval ve vyšším rozlišení, napište e-mail na: honzik@okvision.cz

Re: Re: Snímky z Žirče

Datum: 01.09.2010 | Vložil: S.Draštík

Děkuji mnohokrát. Kvalita snímků mi stačí - je to také na web. Zdraví S.Draštík

Záznamy: 2331 - 2340 ze 2370
<< 232 | 233 | 234 | 235 | 236 >>

Přidat nový příspěvek